Про компанію

Фінансова Компанія Стратег

Фінансова Компанія Стратег

ТОВ «Фінансова Компанія «Стратег» – це компанія правильних фінансових рішень, яка успішно проводить діяльність на ринку фінансових послуг та є надійним стратегічним  партнером для розвитку вашого бізнесу. Наша команда – це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи в фінансовій сфері. Налагоджені зв’язки та досвід роботи з банками України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України, Антимонопольним комітетом, Торгово-промисловою палатою, іншими державними та приватними структурами, надають можливість нашим клієнтам отримати вичерпну інформацію, щодо взаємодії з банками та державними установами з питань фінансів. Ми пропонуємо якісне та вигідне вирішення питань, щодо викупу проблемних кредитів як у діючих банків, так і через аукціони Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України. Кваліфіковані спеціалісти компанії допоможуть придбати майно та промислові активи неплатоспроможних банків. Наші можливості інвестування коштів, дозволяють клієнтам, яки зіткнулися з тимчасовими фінансовими труднощами, стабілізувати їх фінансове становище шляхом оптимального способу реструктуризації кредиту. Фінансова компанія «Стратег» допоможе Вам знайти найбільш правильні рішення на фінансовому ринку України!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “СТРАТЕГ”, код ЄДРПОУ 40003578, зареєстроване 10 вересня 2015 року за адресою: 04210, м. Київ, проспект Героїв Сталінграда, 14, кв. 99

Фінансова компанія проводить свою діяльність з листопада 2015 року (Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг від 03.11.2015 року №2652).

Свідоцтво 

Види послуг, які надає компанія не потребують додаткових дозволів та ліцензій.

На даний час, товариство не має відокремлених підрозділів та проводить свою діяльність за адресою 04080, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 1, корпус 3, офіс  207 В.

Виконавчим органом фінансової установи є директор – Чуриліна Анастасія Євгеніївна.

Власником істотної участі та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ФК «Стратег» є громадянка України Чуриліна Анастасія Євгеніївна.

Проти ТОВ «ФК «Стратег» не порушувались справи про банкрутство, процедури санації не застосовувались та не приймалось рішення про ліквідацію.